آرشيو آهنگ زنگ بایگانی - جوک فور یو - اس ام اس جدید ، جوک جدید

آهنگ زنگ بایگانی - جوک فور یو - اس ام اس جدید ، جوک جدید

-

جوک فور یو
    http://joke4u.ir/wp-admin/images/lol-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/angry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/glad-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/grimace-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/heeeeyyy-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-heart-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/cry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-rose-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/crying-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/smile-icon.png

خوش آمدید

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

مطالب سایت صرفا جنبه طنز و فان دارند

پست ثابت

آهنگ کیان مقدم به نام زخم های بعد از تو

این آهنگ با اجازه خود صاحب اثر منتشر شده است

دانلود آهنگ

ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و به مناسبت این عید باستانی تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم شما و خانواده محترمتان و سلامتی و شادکامیتان به مناسبت این عید آرزومندیم. اینبار سایت جوک فوریو برای عزیزان همیشه همراه خود آهنگ آشنا برای یکایکمان ویژه عید نوروز تهیه و بازنشر کرده است. که همه ما تحویل سال نو را با شنیدن صدای توپ و یا شنیدن صدای سرنا می شناسیم. این نوا که معروف به نوروزنامه می باشد در دستگاه چهارگاه موسیقی ایرانی برای اولین بار توسط استاد مرحوم علی اکبر مهدی پور دهکردی (روحش شاد) در حدود ۲۵ سال پیش در تهران ضبط شد و از آن موقع تا کنون به نوروز نامه معروف شد و ایرانیان لحظه سال نو را با این نوا می شناسند. جهت دریافت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1569

۲۰ زنگ آهنگ اس ام اس برای موبایل ، ۱۹ام اسفند ۱۳۹۱

۲۰ زنگ آهنگ اس ام اس برای موبایل که با فرمت MP3 در سایت جوک فور یو برای شما عزیزان آماده کر ده ایم. این آهنگ زنگ اس ام اس ها از کیفیت بالایی برخوردارند ، که با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید آنها را دریافت کنید.

1486

دانلود ۲۰ آهنگ زنگ اس ام اس جدید ، ۱۵ام اسفند ۱۳۹۱

مجموعه ۲۰ آهنگ زنگ برای اس ام اس که با فرمت MP3 در سایت جوک فور یو برای شما عزیزان آماده کر ده ایم. این آهنگ زنگ اس ام اس ها از کیفیت بالایی برخوردارند ، که با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید آنها را دریافت کنید.

مجموعه ۳۲ آهنگ زنگ اس ام اس جدید و فوق العاده زیبا در سایت جوک فور یو در دسترس علاقه مندان و بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است، این رینگتون ها از کیفیت بالایی برخوردارند که با فرمت MP3 آماده شده اند. جهت دریافت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

1088

۱۵ آهنگ زنگ اس ام اس ، ۵ام اسفند ۱۳۹۱

15_SMS_Ringtone

مجموعه ۱۵ آهنگ زنگ مناسب برای زنگخور اس ام اس گوشی های موبایل که با فرمت MP3 برای شما دوستان و عزیزان سایت جوک فور یو آماده دانلود کرده ایم. جهت دریافت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

70_New_Sms_Ringtones

۷۰ آهنگ زنگ اس ام اس متنوع در یک مجموعه تحت عنوان Black Nice برای شما دوستان عزیز و گرامی آماده کرده ایم. جهت دریافت به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.