آرشيو آموزش بایگانی - جوک فور یو - اس ام اس جدید ، جوک جدید

آموزش بایگانی - جوک فور یو - اس ام اس جدید ، جوک جدید

-

جوک فور یو
    http://joke4u.ir/wp-admin/images/lol-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/angry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/glad-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/grimace-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/heeeeyyy-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-heart-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/cry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-rose-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/crying-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/smile-icon.png

خوش آمدید

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

مطالب سایت صرفا جنبه طنز و فان دارند

پست ثابت

10047

رابطه اس ام اس و شخصیت افراد ، ۵ام خرداد ۱۳۹۳

 2

افراد با هم متفاوت اند و همین تفاوت ها زیباست. در اینکه روحیات و شخصیت افراد بر روی کارهای روزانه آنها تاثیر دارد شکی نیست. امروزه قسمت زیاد ارتباطات ما با تلفن همراه برقرار میشه. این مطلب سعی داره ارتباطی بین محتوای اس ام اس و شخصیت افراد برقرار کنه. قعطا صد در صد نیست ولی میتوانید به قسمت زیادی از ویژگی های شخصیتی افرادی که با آنها در ارتباط هستید پی ببرید.

4011

فایل های گوشی خود را مخفی کنید! ، ۲۲ام خرداد ۱۳۹۲

گوشی

یکی از مشکلاتی که همواره گریبان گیر موبایل داران بوده و هست ، مخفی سازی عکسها ، ویدئو ها و در کل فایلهای خود بنا به هر دلیلی بر روی گوشی بوده است.

بدین منظور نیز برنامه های جانبی متعددی عرضه شده است که هر کدام در نوع خود مشکلاتی دارند. اما در صورتی که گوشی شما از نوع سری N نوکیاست (N80،N73،N70و…) ، با استفاده از ترفندی که هم اکنون برای شما معرفی خواهیم کرد میتوانید به سادگی و بدون نیاز به برنامه خاصی فایلهای خود را از داخل گالری خود محو نمایید به نوعی که فایلها کاملأ موجود باشند اما در داخل گالری گوشی ناپدید شوند!

2068

کاهش هزینه اس ام اس برای همراه اول ، ۱۲ام فروردین ۱۳۹۲

kaheshe-hazine-sms-harmahe-aval

ترفند کاهش هزینه اس ام اس برای همراه اول
  کاهش هزینه SMS تا یک سوم قیمت در سیم کارت همراه اول

همان طور که می دانیم به تازگی مخابرات هزینه اس ام اس ها را به نحو جالبی افزایش داده !! به طوری که قیمت اس ام اس های انگلیسی را تقریبا ۲ برابر (از ۱۴تومان به ۲۲ تومان) و قیمت اس ام اس های فارسی را تقریبا نصف (از ۱۴تومان به ۸ تومان) کرده ! خوب در این شرایط که اکثر مردم از زبان فینگلیش استفاده می کنند طبیعتا” این طرح به ضرر مردم و به نفع مخابرات است. اما در این ترفند قصد دارم روشی را را به شما معرفی کنم که به وسیله آن می توانید اس ام اس های خود را انگلیسی (یا فینگلیش) تایپ کنید ولی هزینه آن را فارسی پرداخت کنید !! یعنی هزینه هر اس ام اس را حدودا” به یک سوم قیمتش کاهش دهید! ضمنا این ترفند برای اولین بار از ترفند سی تی ارایه می شود…..وش کار بسیار ساده است!

هشدارها تکراری است، اما باید باز هم تکرار شود، مثل هر سال .

آمارهای اورژانس نشان می ‌دهد بیشترین گروه آسیب‌دیده در حوادث چهارشنبه سوری، گروه سنی ۱۶ تا ۲۳ سال و سپس گروه سنی ۸ تا ۱۵ سال می باشند. کارشناسان می‌ گویند سوختگی‌های ناشی از بازی با مواد محترقه خطرناک در چهارشنبه ‌سوری دارای دو نوع عوارض هستند. برخی از آنها به عنوان عوارض زودرس مطرح هستند و برخی در درازمدت در افراد عوارض ایجاد می‌کند‌.‌ قطع عضو بدن از عوارض زودرس سوختگی‌هاست. عفونت ثانویه در محل زخم ناشی از سوختگی، یک عارضه زودرس دیگر است.

بردن گل
در جلسه اول بردن گل را به دو جهت انجام می دهند. اول : اگر خانواده دختر انتظار آوردن گل را داشته باشند ولی چنین کاری انجام نشود به حساب بی احترامی خود بگذارند.
دوم : اثر روانی خوبی بر روی خانواده ی دختر خواهد داشت. بهتر است گل صورتی رنگ (علامت خلاقیت، لذت و زندگی ) از یک نوع به تعداد فرد باشد.

مشترکین سیم کارت های اعتباری همراه اول می توانند با استفاده از این سرویس مبلغ اعتبار مورد نظر خود را به شماره دیگری انتقال دهند.