ترفند کاهش هزینه اس ام اس برای همراه اول

-

جوک فور یو
  http://joke4u.ir/wp-admin/images/lol-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/angry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/glad-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/grimace-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/heeeeyyy-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-heart-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/cry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-rose-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/crying-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/smile-icon.png

خوش آمدید

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

مطالب سایت صرفا جنبه طنز و فان دارند

پست ثابت

2068

کاهش هزینه اس ام اس برای همراه اول ، ۱۲ام فروردین ۱۳۹۲

kaheshe-hazine-sms-harmahe-aval

ترفند کاهش هزینه اس ام اس برای همراه اول
  کاهش هزینه SMS تا یک سوم قیمت در سیم کارت همراه اول

همان طور که می دانیم به تازگی مخابرات هزینه اس ام اس ها را به نحو جالبی افزایش داده !! به طوری که قیمت اس ام اس های انگلیسی را تقریبا ۲ برابر (از ۱۴تومان به ۲۲ تومان) و قیمت اس ام اس های فارسی را تقریبا نصف (از ۱۴تومان به ۸ تومان) کرده ! خوب در این شرایط که اکثر مردم از زبان فینگلیش استفاده می کنند طبیعتا” این طرح به ضرر مردم و به نفع مخابرات است. اما در این ترفند قصد دارم روشی را را به شما معرفی کنم که به وسیله آن می توانید اس ام اس های خود را انگلیسی (یا فینگلیش) تایپ کنید ولی هزینه آن را فارسی پرداخت کنید !! یعنی هزینه هر اس ام اس را حدودا” به یک سوم قیمتش کاهش دهید! ضمنا این ترفند برای اولین بار از ترفند سی تی ارایه می شود…..وش کار بسیار ساده است!

سیستم های موبایل در تمام جهان به طوری طراحی شده اند که هر اس ام اس را که به غیر از زبان انگلیسی تایپ شود زبان خاص در نظر گرفته پس هزینه آن زبان خاص را (که در این جا فارسی است) حساب میکنند، پس ما هم با استفاده از این قانون می توانیم اس ام اس خود را انگلیسی تایپ کنیم ولی در آن از یک حرف فارسی یا یک کاراکتر فارسی استفاده کنیم. توضیح اینکه شما پس از نوشتن متن اس ام اس خود می توانید در آخر آن از کلمه فارسی “بای” استفاده کنید تا هزینه فارسی برای شما محاسبه شود! همچنین می توانید از یک کاراکتر فارسی که مختص زبان فارسی است مانند علامت سوال فارسی ؟ (نه ?) در آخر یا هر کجای متن اس ام اس استفاده کنید…

چند نکته:

۱- کاراکترهایی که مختص زبان فارسی هستند یعنی با زبان انگلیسی مشترک نیستند و استفاده از آنها باعث تغییر نوع اس ام اس از انگلیسی به فارسی می شود عبارتند از: ؟ و ، و ؛ و \ . توضیح اینکه اگر در حین نوشتن اس ام اس زبان گوشی خود را به فارسی تغییر دهید و از یکی از این علایم استفاده کنید دانلود نرم افزارتعرفه اس ام اس شما به فارسی تغییر می کند! اما اگر از کاراکترهای مشترک بین زبان انگلیسی و فارسی مانند ! و – و . و : و () استفاده کنید تعرفه اس ام اس شما همان انگلیسی می ماند مگر اینکه از یک حرف یا کلمه فارسی در متن اس ام اس خود استفاده کنید……….

۲- این ترفند برای اولین بار از پی سی ترفند ارایه می شود و اختصاصی شهر ترفند می باشد………….

۳-استفاده از این روش در همه حال به سود شماست یعنی چه زمانی که اس ام اس شما طولانی باشد و چه زمانی که آن کوتاه باشد. توضیح اینکه اگر متن اس ام اس شما کوتاه باشد (تا ۷۰ کاراکتر) هزینه محاسبه شده برای شما از ۲۲ تومان به ۸ تومان کاهش می یابد همچنین اگر متن اس ام اس شما بین ۷۰ تا ۱۴۰ کاراکتر باشد هزینه شما از ۲۲ تومان به ۱۶ تومان کاهش می یابد و اگر متن شما بین ۱۴۰ تا ۲۱۰ کاراکتر داشته باشد هزینه اس ام اس شما از ۴۵ تومان به ۲۴ تومان کاهش می یابد و این روند صعودی همچنان ادامه دارد! بنابراین این ترفند در همه مواقع به کار می آید.

۴- من به شما توصیه میکنم بهترین روش برای استفاده از این ترفند به کار بردن یک ویرگول(،) به زبان فارسی در متن اس ام اس است زیرا هم ساده است و هم جلب توجه نمیکند.

پست ثابت

uc_2583

دیدگاه مطلب کاهش هزینه اس ام اس برای همراه اول

۲ نظر ارسال شده
 1. Amitiss گفت:

  ممنون
  ترفند خوبیه
  ولی به نظرتون اگه فراگیر بشه و اکثریت بفهمن مخابراط یه فکری واسش نمیکنه؟!!

  [Reply]

  milad Reply:

  الله اعلم

  [Reply]دانلود فول آلبوم