جایزه جام جهانی 2014 برزیل برای تیمها

-

جوک فور یو
    http://joke4u.ir/wp-admin/images/lol-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/angry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/glad-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/grimace-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/heeeeyyy-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-heart-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/cry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-rose-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/crying-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/smile-icon.png

خوش آمدید

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

مطالب سایت صرفا جنبه طنز و فان دارند

پست ثابت

66

این همه تبلیغات و هیاهو برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل. سهم هر تیم از این رخداد بزرگ ورزشی چقدره؟ نگاهی جامع به جایزها در جام جهانی

برای مسابقات جام جهانی برزیل ۲۰۱۴ ، FIFA جایزه ای حدود ۵۷۶ میلیون دلار در نظر گرفته . این رقم در سال ۲۰۱۰ فقط ۲۵۰ میلیون پوند بوده.

جایزه قهرمان جام جهانی  ۲۰۱۴، ۳۵ میلیون دلاره ، همچنین تیم دوم با ۲۵ میلیون دلار به خونه‌ی خودش بر میگرده. و بعد به ترتیب تیم های سوم و چهارم هر کدوم ۲۲ و ۲۰ میلیون دلار.

بازندها در یک چهارم نیمه نهایی هر کدوم  ۱۴میلیون دلار و تیم های بازنده در دور دوم هر کدوم ۹میلیون دلار و بازندگان در دور اول هر کدوم ۸ میلیون دلار دریافت میکنن.

همچنین این ۳۲ تیم ، بابت کل هزینه هایی که برای این جام جهانی یک میلیون دلار دریافت کردند.

پست ثابت

uc_2583

دیدگاه مطلب جایزه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برای تیمهاانجمن