متن زیبا و دلنشین اردیبهشت 92

-

جوک فور یو
    http://joke4u.ir/wp-admin/images/lol-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/angry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/glad-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/grimace-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/heeeeyyy-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-heart-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/cry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-rose-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/crying-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/smile-icon.png

خوش آمدید

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

مطالب سایت صرفا جنبه طنز و فان دارند

پست ثابت

2740

متن زیبا و دلنشین اردیبهشت ۹۲ ، ۵ام اردیبهشت ۱۳۹۲

متن دلنشین

یه روز یه عزیزی میگفت: دوستی رو از زنبور یاد نگرفتم که وقتی از گل جدا میشه میره سراغ یه گل دیگه، دوستی رو از ماهی یاد گرفتم که وقتی از آب جدا میشه میمیره، چند ساعتی رفتم توی فکر دوستی،زنبور،ماهی،…. ما دوستی رو از کی یاد گرفتیم؟ از آدمهایی که این روزها از گلی جدا نشده میرن سراغ گل دیگه؟ یا از آدمهای ماهی نما؟؟؟
دلمون  رو دریا می کنیم واسه دوستایی که فکر می کنیم برامون می میرند غافل از اینکه این روزها همه درسهای بازیگری رو از بهرند وباز یه کلاه بزرگتر از قبلی ها میره روی سرمون و سرمون رو از سنگینی این همه کلاه نمی تونیم بلند کنیم و هر کسی ما رو میبینه دلش میسوزه که توی اینهمه گرگ چه آدم سر به زیریه!! واقعا ایول داره!!! بابا سرتو بگیر بالا ببین دوروبرت چی میگذره…. ما که اصلا نفهمیدیم این دوستی که میگن چیه!؟! از کجا میشه خرید! اصلا گیر میاد؟ بعضیا میگن کمیاب شده، ولی من پیداش میکنم، به همه ثابت میکنم که دوستی هنوز هست، من احساسش می کنم، احساس زبان روحه و روح که اشتباه نمیکنه،می کنه؟؟؟؟؟

پست ثابت

uc_2583

دیدگاه مطلب متن زیبا و دلنشین اردیبهشت ۹۲انجمن