دو داستان جالب و آموزنده

-

جوک فور یو
    http://joke4u.ir/wp-admin/images/lol-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/angry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/glad-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/grimace-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/heeeeyyy-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-heart-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/cry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-rose-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/crying-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/smile-icon.png

خوش آمدید

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

مطالب سایت صرفا جنبه طنز و فان دارند

پست ثابت

1307

دو داستان جالب و آموزنده ، ۹ام اسفند ۱۳۹۱

دو داستان جالب و آموزنده

در یک جلسه ی فروش ، مدیر فروش بابت میزان فروش بسیار کم کارمندان به آنان پرخاش کرد و گفت : تا دلتان بخواهد بازدهی کم داشتیم و عذر و بهانه فراوان ، اگر نمی توانید از پس کارتان بربیایید گمان میکنم کسان دیگری باشند که منتظر فرصت هستند….

دو داستان جالب و آموزنده

روزی جراحی برای تعمیر اتومبیلش آن را به تعمیرگاهی برد ! تعمیرکار بعد از تعمیر به جراح گفت : من تمام اجزا ماشین را به خوبی می شناسم و موتور و قلب آن را کامل باز می کنم و تعمیر میکنم ، در حقیقت من آن را زنده می کنم ! حال چطور درآمد سالانه …

دو داستان جالب و آموزنده

در یک جلسه ی فروش ، مدیر فروش بابت میزان فروش بسیار کم کارمندان به آنان پرخاش کرد و گفت : تا دلتان بخواهد بازدهی کم داشتیم و عذر و بهانه فراوان ، اگر نمی توانید از پس کارتان بربیایید گمان میکنم کسان دیگری باشند که منتظر فرصت هستند تا محصولات ارزشمندی را که شما افتخار ارائه شان را داشته اید بفروشند … سپس رو به بازیکن حرفه ای فوتبال بازشسته ای که به تازگی استخدام شده بود کرد و گفت : اگر یک تیم فوتبال ببازد چه میشود ؟ بازیکن ها را عوض میکنند ، نه ؟؟؟ سنگینی سوال باعث چند ثانیه سکوت شد ؛ سپس بازیکن سابق فوتبال گفت : راستش جناب ، اگر کل تیم مشکل داشته باشند معمولا مربی جدید میگیریم !!!

دو داستان جالب و آموزنده

روزی جراحی برای تعمیر اتومبیلش آن را به تعمیرگاهی برد ! تعمیرکار بعد از تعمیر به جراح گفت : من تمام اجزا ماشین را به خوبی می شناسم و موتور و قلب آن را کامل باز می کنم و تعمیر میکنم ، در حقیقت من آن را زنده می کنم ! حال چطور درآمد سالانه ی من یک صدم شما هم نیست ؟
جراح نگاهی به تعمیرکار انداخت و گفت : اگر می خواهی درآمدت ۱۰۰برابر من شود اینبار سعی کن زمانی که موتور در حال کار است آن را تعمیر کنی !

پست ثابت

uc_2583

دیدگاه مطلب دو داستان جالب و آموزندهانجمن