تصاویر برهنه دختر ۱۴ ساله توسط مادرش منتشر شد + عکس

-

جوک فور یو
    http://joke4u.ir/wp-admin/images/lol-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/angry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/glad-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/grimace-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/heeeeyyy-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-heart-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/cry-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/love-rose-icon.png http://joke4u.ir/wp-admin/images/crying-icon.pnghttp://joke4u.ir/wp-admin/images/smile-icon.png

خوش آمدید

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن فرمایید.

مطالب سایت صرفا جنبه طنز و فان دارند

پست ثابت

“لیندا راسک” زن ۵۰ ساله آمریکایی اهل ایالت ایندیانای آمریکا توسط پلیس به جرم هرزه نگاری از کودک و پخش آن در فضای مجازی و خصوصا شبکه اجتماعی “فیس بوک” بازداشت شد. اما جالب این که آخرین قربانی این زن، دختر ۱۴ ساله وی بوده است.پلیس معتقد است که وی گوشی تلفن همراه دختر خود را در اختیار داشته و تصاویر موجود بر روی آن را کپی و سپس در فیس بوک منتشر کرده است.

” لیندا ” این اتهام را رد کرده و اعلام کرده است که از این مسئله بی خبر است. پلیس در مقابل این ادعای وی اعلام کرده است که “لیندا” نه تنها در این مورد مقصر است و بلکه این زن به مدت ۱ سال تحت نظر پلیس بوده و در حال حاضر دلایل کافی برای متهم کردن وی به جرم هرزه نگاری از کودکان و انتشار آن در فضای مجازی وجود دارد.

در حال حاضر یک گروه از متخصصین اینترنتی در حال تلاش برای جمع آوری و حذف این تصاویر از فضای مجازی هستند. اما نکته مهم و در عین حال تاسف بار در مورد این مسئله را باید در صحبت های کارگاه “مارک پینکارد” مسئول این پرونده جستجو کرد.

وی می گوید: ما تمام سعی خود را برای کمک به این دختر جوان می کنیم اما نگرانی ما این است که شما هیچ وقت نمی دانید چه کسی از این عکس ها دیدن کرده و از آن ها کپی گرفته است. وقتی که چیزی در فضای مجازی منتشر شد برای همیشه در این فضا باقی می ماند.این زن آمریکایی به احتمال زیاد به ۲۰ سال زندان محکوم می شود.

پست ثابت

uc_2583

دیدگاه مطلب تصاویر برهنه دختر ۱۴ ساله توسط مادرش منتشر شد + عکسانجمن